KONST / Litografier / Färglitografi 14332164
nr 1433 2164
Astri Bergman-Taube
(1898-1980), Sverige
Signerad, numrerad 185/210. Färglitografi, bildmått: 31x50 cm, yttermått inklusive ram: 50x65 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 november 2021
kl 19:32:22
17/11 20:18:12
22 nov
Astri Bergman-Taube
Läs mer om Astri Bergman-Taube